نقش سیاست‌های تجاری در توزیع ایمن کارآمد و با کیفیت واکسن کرونا


: 845

مشاور امور بین‌الملل و توافقنامه‌های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران گفت: نقش سیاست‌های تجاری در توزیع ایمن، کارآمد و با کیفیت واکسن کووید ۱۹ از سوی سازمان تجارت جهانی(WTO) بررسی و در قالب گزارشی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، میرهادی سیدی با بیان این مطلب گفت: دبیرخانه سازمان تجارت جهانی اخیرا برخی از موضوعات اصلی تجارت در خصوص مراحل مختلف تولید و عرضه واکسن بیماری همه‌گیری کووید ۱۹ را در قالب دو نمودار مشخص و بررسی کرده است.

 وی افزود: هدف از این گزارش از سوی سازمان تجارت جهانی کمک به تقویت ارتباط در مورد نقشی است که سیاست‌های تجاری می‌تواند در توزیع ایمن، کارآمد و با کیفیت بالای واکسن در سراسر جهان داشته باشند. 

مشاور امور بین‌الملل و توافقنامه‌های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به یافته‌های این گزارش ادامه داد: بررسی‌های گزارش سازمان تجارت جهانی کشورها را به تامل در اثرات قوانین و مقرراتی که می‌توانند در تسهیل دسترسی به واکسن‌ها در سراسر زنجیره ارزش جهانی تاثیر داشته باشند، از جمله تسهیل در حمل و نقل، اقدامات برای کاهش هزینه‌ها، تسهیل انتقال فناوری و همچنین ساده‌سازی و تسریع در تایید مجوز، ارزیابی کیفیت و صدور مجوز رویه‌ها و ...دعوت می‌کند.

سیدی گفت: همچنین در این گزارش بر ضرورت شفافیت در همه مراحل و اهمیت همکاری موثر بین گمرک و سایر مقامات مربوطه تاکید شده است.

آدرس ارتباطی ما

 آدرس شعبه بندر عباس : تقاطع مرادی - کوچه مهیار 1 - برج آرتمیس - طبقه 3 - واحد 305

شماره تماس دفتر بندرعباس : 07136254986

ارتباط با مدير اجرایی :  09177616154 عبابافی

آدرس شعبه شیراز : بلوار میرزای شیرازی - حدفاصل کوچه 30 و 32 - ساختمان تانیا - طبقه 3 - واحد 8

شماره تماس دفتر :  07136254986

ارتباط با مدير ستادی : 09129174737 مسعودی

واتساپ: 09032402595

ایمیل: Atc.group1994@gmail.com

اینستاگرام: atcgroup.ir

گروه بازرگانی عبابافی در یک نگاه

گروه بازرگانی عبابافی با بیش از 25 سال سابقه ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور دارای پروانه کارگزاری و تیم تخصصی در زمینه های : امور گمرکی - کارشناس ارشد حقوق بین الملل کارشناس بیمه - خدمات قابل ارائه : ترخیص کالا : مواد اولیه - دستگاه و ماشین آلات - کارخانجات خط تولید و مونتاژ و ... - ترانزیت کالا , استریپ , استافینگ , حمل یکسره , ثبت سفارش کالا اخذ مجوزهای قانونی از ادارات و نهادهای مختلف